LCR testuese

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
INSTEK LCR-6200
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LCR-6200
LCR Metër me Mundesi Ndryshimi te Frekuencave deri 200kHz
2.683,08
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
UNI-T UT603
Informata të shpejta
(0)
LCR Meter per Testimin e Rezistoreve, Kondesatoreve dhe Induktoreve
43,87
Më shumë
Dërgesa Falas
w
INSTEK LCR-07
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LCR-07
Sondë për LCR Metër me Klipa Krokodil, i Pershtatshem per  Instek LCR Metër
91,64
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
INSTEK LCR-06A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LCR-06B
Sondë për LCR Metër me 4-Tela, e Pershtatshme te Punoj me Instek LCR Metër
128,76
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
INSTEK LCR-08
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LCR-08
Sondë për LCR Metër, per Perdorim me Instek LCR Meters
230,84
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.