LCR dekade

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
PKT-P3270
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 3270

Induktorë dekadë me kapak rrotullues deri 10H.

235,03
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P3275
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 3275

Kondenzatorë dekadë me kapak rrotullues deri 10uF.

210,31
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
METREL MA-2705
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MA 2705

Matës i induktorëve per gamë nga  0-1H dhe hap 1mH.

325,65
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
METREL MA-2405
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MA 2405

Matës i kondezatorëve per gamë deri 100pF-100nF me hap 100pF.

325,65
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
METREL MA-2115
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MA 2115

Rezistor dekadë deri më 10MΩ dhe rezolucion 1Ω.

235,98
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
METREL MA-2115S
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MA 2115S

Rezistor dekadë deri më 1MΩ dhe rezolucion 0,1Ω.

250,56
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P3265
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 3265

Rezistorë dekadë me kapak rrotullues deri 10MΩ

159,74
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
merni unit alb
instek alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.