Miliommetra

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
INSTEK GVT-417B
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GVT-417B
Matës Аnalog AC i Тensionit të Ulët - Niveli Milivolt
220,4
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
INSTEK GOM-805
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GOM-805
Mates i Rezistencave te Uleta me Rezolucion 0.1μΩ dhe Testim te Rrymave Deri me 1A
986
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
INSTEK GOM-804
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GOM-804
Mates i Rezistencave te Uleta me Rezolucion 0.1μΩ dhe Testim te Rrymave Deri me 1A
597,4
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P2705
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 2705
Mates i Rezistences se Vogel (Miliommeter)
138,86
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
INSTEK GTL-108A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GTL-108A
Sondë Testuese me 4 Tela për Përdorim me Miliohm Metër
68,44
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.