Mikrofona

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 2
KN-MICTABLE10
Informata të shpejta
(0)
Mbajtes per Mikrofon, Tripod, Tavolinë
5,31
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-MICCLAMP2
Informata të shpejta
(0)
Mbajtes per Mikrofon, e Zezë
2,39
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-MICSTAND01
Informata të shpejta
(0)
Mbajtes per Mikrofon, Tripod, 95 - 165 mm, 1 kg
17,64
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-MICCLAMP3
Informata të shpejta
(0)
Mbajtes per Mikrofon, e Zezë
4,22
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-MIC50
Informata të shpejta
(0)
Mikrofon, Dinamik, 6.35mm, 5 m
13,56
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-MIC50C
Informata të shpejta
(0)
Mikrofon, Dinamik, 6.35mm, 5 m
15,8
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-MIC15
Informata të shpejta
(0)
Mikrofon, Dinamik, 6.35mm, 5 m
5,31
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VELLEMAN MICTC3
Informata të shpejta
(0)
Mikrofon, Mini, 16 kHz
26,97
Më shumë
Dërgesa Falas
w
HQ-MIC01
Informata të shpejta
(0)
Mikrofon, Dinamik, 6.35mm, 5 m
4,71
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MICR.CAPAC.MINI4
Informata të shpejta
(0)
Mikrofon, Mini, Capacitive, 25 mm
4,63
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MICR.CAPAC.MINI
Informata të shpejta
(0)
Mikrofon, Mini, Capacitive, 9.4 mm
1,26
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MICR.CAPAC.MINI2
Informata të shpejta
(0)
Mikrofon, Mini, Capacitive, 6 mm
2,31
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MICR.CAPAC.MINI3
Informata të shpejta
(0)
Mikrofon, Mini, Capacitive, 4.5 mm
3,11
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-MICW621
Informata të shpejta
(0)
KN-MICW611
159,4
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-MICW620
Informata të shpejta
(0)
Sistem I Mikrofonëve pa Tela, 16 Kanale, 6.35mm / XLR
159,4
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.