Mikrofona

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 2 од 2
KN-MICW620
Informata të shpejta
(0)

Sistem i mikrofonëve pa tela me 16 kanale

159,4
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-MICW512
Informata të shpejta
(0)

Sistem i mikrofonit pa tela me nje kanal.

79,62
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-MICW631
Informata të shpejta
(1)

Sistem i mikrofonit pa tela me 16 kanale.

67,81
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-MICW611
Informata të shpejta
(0)

Sistem i mikrofonit pa tela me dy kanale.

142,53
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.