Mikrofona

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 2 од 2
KN-MICW611
Informata të shpejta
(0)
Sistem I Mikrofonëve pa Tela, 2 Kanale, 6.35mm / XLR
142,53
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-MICW620
Informata të shpejta
(0)
Sistem I Mikrofonëve pa Tela, 16 Kanale, 6.35mm / XLR
159,4
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-MICW512
Informata të shpejta
(0)
Sistem I Mikrofonëve pa Tela, 1 Kanale, 6.35mm / XLR
79,62
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.