Multimetra për mbi tryezën

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
FLUKE 8846A/SU
Informata të shpejta
(0)
Multimetër i Sakte per Mbi Tryeze, 6.5 Shifra
1.954,6
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
INSTEK GDM-8255A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GDM-8255A
Multimetër i Sakte per Mbi Tryeze, 5.5 Shifra, Laborator ose Përdorim në Terren
799,24
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P4000
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 4000
Multimetër i Sakte per Mbi Tryeze, Lidhje USB
401,97
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P4090
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 4090
Multimetër i Sakte per Mbi Tryeze, True-RMS, laboratori ose Përdorimi në Terren, Fuqia e Baterisë
303,11
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE 8846A
Informata të shpejta
(0)
Multimetër i Sakte per Mbi Tryeze, 6.5 Shifra
1.716,8
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE 8845A
Informata të shpejta
(0)
Multimetër i Sakte per Mbi Tryeze, 6.5 Shifra
1.310,8
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
INSTEK GDM-8351
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GDM-8351
Multimetër i Sakte per Mbi Tryeze, 5.5 Shifra, Laborator ose Përdorim në Terren
546,36
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.