Osciloskope

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 4
FLUKE 190-102
Informata të shpejta
(0)

Combined instrument: industrial handheld osciloscop 2x100MHz, standard multimeter and waveform recorder/logger

4.715,57
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE 190-062
Informata të shpejta
(0)

Combined instrument: industrial handheld osciloscop 2x60MHz, standard multimeter and waveform recorder/logger.

3.833,97
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE 190-104
Informata të shpejta
(0)

Combined instrument: industrial handheld osciloscop 4x100MHz, standard multimeter and waveform recorder/logger.

5.309,49
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE 190-202
Informata të shpejta
(0)

Combined instrument: industrial handheld osciloscop 2x200MHz, standard multimeter and waveform recorder/logger.

5.322,74
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE 190-502
Informata të shpejta
(1)

Combined instrument: industrial handheld osciloscop 2x500MHz, standard multimeter and waveform recorder/logger.

6.556,98
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE 190-204
Informata të shpejta
(0)

Combined instrument: industrial handheld osciloscop 4x200MHz, standard multimeter and waveform recorder/logger.

6.067,79
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
INSTEK GDS-1052U
Informata të shpejta
(0)
Kodi: GDS-1052-U
Duke perdore MemoryPrime teknologjine, GDS-1000A eshte ne gjendje ti evitoj problemet qe asociohen me mungese te memorjes.Rates i larte ,mund te mirembahet ne perioda te gja...
337,56
Më shumë
Në stok
w
INSTEK GDS-1074B
Informata të shpejta
(0)
Kodi: GDS-1074B
Seria e oscilatoreve GDS-1000-U kane nivel te larte te mostrimit qe rralle gjendet te DSO-te tradicionale, mund te mirembahet ne periudha te gjata kohore, pa pasur efekt ne ...
765,76
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
INSTEK GDS1072AU
Informata të shpejta
(0)
Kodi: GDS-1072A-U
Osciloskop me mundësi memoruese që ndihmon shumë. I dizajnuar për përdorim shkollor por ka edhe shërbimet bazike për përdorim industr...
375,84
Më shumë
Në stok
w
PKT-P1350
Informata të shpejta
(0)

Oshiloskop nje kanalesh në formë lapsi me frekuence deri 25MHz.

156,57
Më shumë
Në stok
w
PKT-P1280
Informata të shpejta
(0)

Oshiloskop per PC me USB dhe LAN lidhje, dy kanalesh 60MHz.

398,78
Më shumë
Nuk ka në stok
w
INSTEK GDS-310
Informata të shpejta
(0)
Kodi: GDS-310

Oshiloskop i dorës me 2 kanale dhe brez te frekuencave 100MHz, 1GS/s, me funksione te avancuara te multimetrit.

1.438,3
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SIG.SHS 806
Informata të shpejta
(0)

Oshiloskop dhe multimetër digjital i dorës, 2 x 60MHz, Sampling Rate 1GS / s me funksione standarte te multimetrit.

570,06
Më shumë
Në stok
w
INSTEK GDS-3154
Informata të shpejta
(0)
Kodi: GDS-3154
Oshiloskop digjital me 4x150MHz kanale dhe me funksione te avancuara.Ky oshiloskop eshte bere per aplikacine te avancuara siq jane kerkimet e zhvilluesve, edukim dhe gjithas...
2.552,12
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
TEK-TDS1002B
Informata të shpejta
(0)

Oshiloskop digjital me mundesi te ruajtjes se te dhenave me 2x60MHz.

1.220,02
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.