Prizë Matëse për Energji Elektrike

EL-EPM03
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
VALUELINE
Prizë Мatëse për Еnergji, V, I, W, Hz, 16A, 3680W
17,69
(me TVSH): 2,44
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

EL-EPM03 is Plug-In Mains Power and Energy Monitor. Measures voltage (V), current (A), power (W), , Hertz (Hz) and power factor (PF). Ideal to check how much power your appliances are consuming.

 

Technical specifications:

  • Schuko / Type F (CEE 7/7) connection
  • Voltage, current, power, frequency and power measurement for a detailed insight
  • Maximum current: 16A/ maximum power: 3680W.
  • Accumulated kWh, usage time and charging to help cut down on energy bills
  • Option to enter 2 different prices per kWh
  • Child protection for maximum safety
  • Clearly readable LCD display with clock function

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.