AC amper dara

MASTECH M266
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MASTECH
MFR Part No: M266N

Amper dara për matje të rrymave deri më 1000A AC.

16,23
(me TVSH): 2,24
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

MASTECH M266 is clamp meter with standard ranges and current measurements up to 1000A AC.

 

Features:

  • Measuring ranges: AC and DC voltages, AC current and resistance
  • Continuity checking with buzzer
  • Data hold
  • LCD size: (15x47)mm
  • Dimension: (96x235x46)mm
  • Weight: 310g
     

Consisted of: M266, carrying case, test probes and manual.

AC Tension 750 V
AC Rrymë 1.000 A
DC Tension 1.000 V
Saktësi 3 %
Rezistencë 20 MΩ
Përçueshmëri
jo
Faktori i plotësisë
Jo
MIN/MAX Funksioni
Jo
HOLD funksioni
po
Bargraf displej
jo
Dritë e mprapë
jo
Lidhje me kompjuter
Jo
IP mbrojtje
Not defined
Kategori e tensionit
CAT III 1000V
MAX diameter for conductor 50 mm
Inrush function
Jo
Paraqitje e displeit 2.000
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.