Instrumente modulare

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 4 од 4
AHL FYA641-LFP1
Informata të shpejta
(0)

Sonde për matjen e përçueshmërisë, testimin e lagështisë, kompatibile me ALMEMO pajisjet.

483,76
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.