Të tjerë matëse i madhësive joelektrike

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 6 од 6
SVAN-SV106
Informata të shpejta
(0)
Tester i Vibrimit per Testimin e Gjithe Trupin me Gjashtë Kanal, SV106, Svantek
Më shumë
Vetëm në dyqane
ADASH A4900 KIT
Informata të shpejta
(0)
Tester i Avancuar i Vibrimit, A4900 III,Adash
1.994,39
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LUTRON YK-30WA
Informata të shpejta
(0)
Testues i Ujit, 90-1999 µS
145,87
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SAS-ADS30
Informata të shpejta
(0)
Alarm me Kontakt, Alarm 115 dB
4,26
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-WA100
Informata të shpejta
(0)
Testues i Ujit, Alarm 85 dB
5,31
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE 830
Informata të shpejta
(0)
Vegla e Shtrirjes së Boshtit me Lazer, 830, Fluke
8.970,67
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
merni unit alb
instek alb
additel alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.