Termometra

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 3
FLUKE 1551A-9
Informata të shpejta
(0)

Ex "Stik" Termometër me temteraturë.

1.260,26
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE 1552A-12DL
Informata të shpejta
(0)

Ex "Stik"Termometër me temteraturë.

2.222,23
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE FP
Informata të shpejta
(0)

IR termometër për industrinë e ushqimit.

149,64
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P4945
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 4945

IR Termometer per qellime gjenerale dhe matje te games -50*C deri 380*C.

53,31
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE 64MAX
Informata të shpejta
(0)

IR Termometër me karakteristika te avancuara, IP54 mbrojtje, nga 3m distance hedhje dhe nuk  demtohet me memorje te brendshme per 99 lexues.

161,24
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
MASTECH MS6520B
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MS6520B

IR termometer me game te gjere 10:1 dhe me pike matese laserike.

28,51
Më shumë
Dërgesa Falas
w
EXTECH 42510A
Informata të shpejta
(0)

12:1 Termometër IR kompakt me laser.

126,42
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
EXTECH 42515
Informata të shpejta
(0)

13:1 IR Termometër me gamë të gjerë dhe hyrje K

141,79
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P4955
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 4955

IR Termometër me video xhirime, foto dhe game te larte te temperatures deri +2200*C.

476,23
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
KIMO TM210/U-KIT
Informata të shpejta
(0)

Termometer special per matjen e koeficientit  U ne mure.

1.223,8
Më shumë
Dërgesa Falas
w
EXTECH TM55
Informata të shpejta
(0)

Mini termometer, i pershtatshem per matje ne industri te ushqimit, NSF certifikate, gama e matjeve: (-40 tо 250)°C

47,19
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE 63
Informata të shpejta
(0)

Mini termometer infrared per matje te temperaturave te larta ne vende te veshtira te arritshme.

335,24
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE 1524P1-256
Informata të shpejta
(0)

Kit per lexim te sakt te temperatures qe konsiston ne referencat e termometrit dhe sondave PRT.

5.928,43
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLIR TG56
Informata të shpejta
(0)

Termometer IR pa kontakt me ekran TFT me ngjyra, me lajmrime dhe alarme ne ekran, me K-type sonden per temperature.

247,33
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLIR TG54
Informata të shpejta
(0)

Termometër IR pa kontakt me ngjyra TFT LCD ekran dhe njoftime qe shfaqen ne ekran.

183,94
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
merni unit alb
instek alb
additel alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.