Instrumente të ndërtuara panel

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 4 од 8
EFERGY ELC-CTEN3
Informata të shpejta
(0)
Ky kit tregon konsumin e energjisë në 3 faza në kohë reale. Ai siguron një ndërfaqe të pasur me analitikë për të kuptuar m&...
294,92
Më shumë
Në stok
w
JAN.B24 312-10J
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 14.01.360

Matës 3-fazorë i energjisë per montim ne shina, indirekt xx/5A lidhje dhe komunikim me RS485.

248,24
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CIR-M20417
Informata të shpejta
(0)

Matës i frekuencës dhe rrotullimeve, për vendosje në panele.

199,18
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
EXTECH CL200
Informata të shpejta
(0)

Mates i klorit per lexim direkt te klorit total poshte 0.01ppm.

229,62
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
JAN.B23 312-10J
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 14.01.357

Matës i rrymës 3-fazor me mundesi montimi, 65A lidhje direkte dhe RS485 konekcion.

248,24
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
JAN.ECSEM68MID
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 1401313

Matës i rrymës 3-fazore per montim ne DIN RAIL  dhe konekcion RS485.

255,22
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CIR-M31751
Informata të shpejta
(0)

Matës i rrymës për 3 faza për montim në shina dhe lidhje RS485.

379,9
Më shumë
Në stok
w
CIR-M20941
Informata të shpejta
(0)

Matës i sinjaleve AC, me shumë funksione matëse.

160,01
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CIR-M20419
Informata të shpejta
(0)

Panel matës për matjen e tensionit DC, rrymës dhe fuqisë.

472,75
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P9040
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 9040

Matës pa tela i rrymës elektrike, set qe permbane transmetues dhe pranues, per matje te konsuminin te energjise.

64,24
Më shumë
Në stok
w
CIR-M63021
Informata të shpejta
(0)

Modul kontrolli - nyje per monitorimin dhe kontrollimin e dritave te rryges me sistemin Crilamp.

116,81
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CIR-M63011
Informata të shpejta
(0)

Modul kontrolli - nyje per monitorimin dhe kontrollimin e dritave te rruges me sistemin Crilamp.

116,81
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CIR-M55853
Informata të shpejta
(0)
Circutor M55853 eshte multimeter multifunksional, antar i series CVM-C5, kompakt dhe intuitiv, me 4 kuadrante te matjeve ( konsumimin dhe gjenerimin). Mund te perdore ne ten...
140,37
Më shumë
Në stok
w
JAN.CT400/5 C0.5
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 1503369

Transformator i rrymes me parametra hyres standart dhe ndares i berthames.

70,39
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
JAN.CT600/1 C0.5
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 1503587

Transformator i rrymes me parametra hyrese dhe dalese standarte dhe ndares i berthamave.

123,35
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.