Instrumente të ndërtuara panel

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 8 од 8
ST-670 30VDC
Informata të shpejta
(0)

Voltmetër analog DC per montim ne panel, deri 30V, (71x60.5)mm.

32,44
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LUTRON DR-99ACV
Informata të shpejta
(0)

Voltmetër digjital AC per montim ne panel.

115,37
Më shumë
Në stok
w
LUTRON DR-99DCV
Informata të shpejta
(0)

Voltmetër digjital me panel montimi.

119,86
Më shumë
Në stok
w
PKT-LDP340
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LDP-340 LCD

Voltmetër digjital DC per montin ne panel, me LCD ekran, per matje te tensionit deri 199.9mV DC.

10,34
Më shumë
Në stok
w
PKT-LDP240
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LDP-240

Voltmetër digjital për panel, me LED ekran me numra të gjelbert, për matje të tensionit deri 199.9mV DC.

16,39
Më shumë
Në stok
w
PKT-LDP235
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LDP-235 LED

Voltmetër digjital DC per montim ne panel, me LED ekran, per matje te tensionit deri 199.9mV DC.

15,51
Më shumë
Në stok
w
PKT-LDP140
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LDP-140

Voltmetër digjital DC per montim ne panel, me LCD ekran, per matje te tensionit deri 199.9 mV DC.

11,08
Më shumë
Në stok
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.