Dara për rrymë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 4
MASTECH M266
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: M266N

Amper dara për matje të rrymave deri më 1000A AC.

16,23
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MASTECH MS2001
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MS2001

Amper dara për matje të rrymës AC deri më 1000A.

24,58
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE I200S
Informata të shpejta
(0)

AC clamp meter-adapter per matje te rrymave AC deri 200A.

328,28
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE I400
Informata të shpejta
(0)

Clamp adapter deri ne 400A AC.

197,2
Më shumë
Dërgesa Falas
w
UNI-T UT210A
Informata të shpejta
(0)

AC mini amper dara 200A AC.

22,58
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE I1010
Informata të shpejta
(0)

AC/DC dara matëse (600A/1000A ) me bateri dhe me konektor 2x4 , dhe nje çantë.

566,08
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE I1010-KIT
Informata të shpejta
(0)

AC/DC dara matëse 600/1000A (600/1000 A) me bateri dhe konektor 2x4mm dhe nje çantë

578,84
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE I410
Informata të shpejta
(0)

AC/DC dara matëse deri 400A  me bateri dhe konektor 2x4mm.

328,28
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE i3000S
Informata të shpejta
(0)

Adapter për dara AC te rrymes per matje deri 3000A.

948,88
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE I1000S
Informata të shpejta
(0)

Adapter për dara të rrymes AC per matje deri ne 800A.

788,8
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE 771
Informata të shpejta
(0)

Kalibrues me clamp adapter per matje te mA pa e nderprere lakun.

833,87
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
EXTECH EX830
Informata të shpejta
(0)

Dara matese AC/DC per matje deri 1000A , me IR termometer te integruar.

236,35
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE 374 FC
Informata të shpejta
(0)
Dara matese AC/DC 600A me performace te permiresuar ideale per matje te gjera.Karakteristikat teknike jane te perfshira perkrah ketyre darave matese.Lidhje pa tela me smartp...
451,24
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE 80i-110S
Informata të shpejta
(0)

Dara matëse AC/DC (100 A) me bateri dhe BNC konektor.

912,92
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
MASTECH MS2128A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P-MAS-MS2128A-B0001

Dara matese per matje deri 400A AC/DC dhe me lampe te integruar.

43,78
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
merni unit alb
instek alb
additel alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.