Multimetra

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 8
FLUKE PC3000FC
Informata të shpejta
(0)

Adapter pa tela për lidhje te Fluke, velga kompatibile per PC

129,92
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE 116
Informata të shpejta
(0)
Multimetri kompakt dixhital, TrueRMS me dizajn ergonomik dhe me operim të thjeshtë me një-dore është bërë për përdorim të s...
293,48
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P3204
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 3204

Galvanometër analog me matje te rrymes DC.

84,17
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE IR3000FC
Informata të shpejta
(0)

Konektor për Fluke multimetra per te vendosur lidhje pa tela ndermjet instrumentit dhe aplikacionit te instaluar ne laptop, tablet apo telefon.

 

170,52
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P3730
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 3730
LCR meter, 20 MR, 2 mH - 20 H
64,24
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LUTRON LCR9073
Informata të shpejta
(0)
LCR meter, 2 nF - 1000 uF, 200 R - 20 MR
170,76
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
TECPEL LCR-612
Informata të shpejta
(0)
LCR meter, 20 R -10 MR, 2 mH - 10000 H
185,6
Më shumë
Dërgesa Falas
w
HAMEG HM8118
Informata të shpejta
(0)
LCR meter, 20 Hz - 200 kHz
2.261,02
Më shumë
Dërgesa Falas
w
INSTEK GDM-350B
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GDM-350B

Mini digital multimeter for general purpose.

35,45
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
UNI-T UT33C
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: UT 33C

Multimeter mini digjital me funksione bazike dhe matje deri ne 500V AC/DC

14,17
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
UNI-T UT33B
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: UT 33B

Mini multimetër digjital me funksione bazike deri 500V AC/DC

12,45
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P2180
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 2180
Multimeter, 1000 V, 60 MR, -20 C + 1000 C
107,95
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LUTRON DM-9030
Informata të shpejta
(0)
Multimeter, 10 A, 600 V, 20 mR
137,96
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SEW ST360TRn
Informata të shpejta
(0)

Multimetër analog.

21,23
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SEW ST505N
Informata të shpejta
(0)

Multimetër analog per matje standarde te tensionit, rrymes dhe rezistences.

110,2
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
merni sondi_Alb
kuferi torbici_Alb
instek alb
fluke 323_Alb
additel alb
ESD_podloga_Alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.