Altoparalnt-woofer për montim TIW 200 XS

VS-TIW-200XS
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
VISATON
MFR Part No: 1340

Altoparlant-woofer për montim në kutia me performasa të mrekullueshme.

154,65
(me TVSH): 23,58
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

20cm (8") woofer me kualitet të lartë, përkatës për përdorim si subwoofer i vogël. Membranë e gjerë, mbështjellëse dhe magneti i japin altoparlantit mundësi për rrugë të gjatë të lëvizjes së membranës. Falë të lëvizjes së shkurtër të mështjellëses, humbjet dhe zhurmat janë minimizuara. Pjesët e tjera dhe mbështjellëse e gjatë mundësojnë altoparlanti t'i qëndrojë ngarkimet e rëndësishme. Membranë është bërë nga shtresa poliesteri dhe fiberglass, që e bën të jetë rezonante. Është dizajnuar të jepë zë të mirë dhe bas të mirë me frekuencë të ulët. 

RMS fuqia nominale 120 W
RMS fuqia maksimale 180 W
Impedancë nominale 8 Ω
Distancë frekuente -7500 Hz
Niveli i tensionit (1W/1m) 84 dB
Lëvizje maksimale e membranës 25 mm
Frekuencë rezonante fs 29 Hz
Induksion magnetik 1,1 T
Fluksi magnetik 1.050 µWb
Height of front pole-plate 8 mm
Diametri i mbështjelljes 38 mm
Lartësia e mbështjelljes 30 mm
Dimensione e hapjes për montim 190 mm
Pesha 3,5 kg
D.C rezistencë Rdc 6,0 Ω
Faktori Q mekanik Qms 6,42
Faktori Q elektrik Qes 0,46
Faktori i tërë Q Qts 0,43
Sipërfaqe e lëvizshme efektive 206 cm²
Pesha dinamike Mms 35 g
Force factor Bxl 9,6 T/ m
Induktiviteti 1,6 mH

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.