Fotorezistor

A9060-12
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MFR Part No: A906012

Fotorezistor 5mm,

150V, 90mW, 600nm, 50/30ms.

1,09
(me TVSH): 0,15
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.