Driver NPN

CA3081-HAR
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Driver 7xNPN,
20V, 0.1A, DIP-16.

2,75
(me TVSH): 0,38
Qnt. Shportë
Në stok
w

Driver, consist of seven NPN transistors.

Features:

  • Number of transistors: 7
  • Configuration: common emitter
  • Output current: 0.1A
  • Supply voltage: 20V
  • Case: DIP-16
Rrymë dalëse 100 mA
Shtëpizë
DIP
Numri i pineve
16
Working temperature -55 - +125 °C
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.