Referente

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
UPC574J-NEC
Informata të shpejta
(0)

Diodë e tensionit me rregulator,

33V,10mA, TUNER, TO-92.

0,71
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TAA550B
Informata të shpejta
(0)

Diodë e tensionit me rregulator,

33V, TUNER.

0,3
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ZTK33B
Informata të shpejta
(0)

Diodë e tensionit me rregulator,

33V, 5mA, 20ppm/°C, 3%, TUNER.

0,53
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LM336Z/2.5.
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LM336Z-2V5

Diodë per rregullim te tensionit

2.5V, 2%, 54ppm/°C, TO-92.

0,81
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LM336Z/5.0.
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LM336Z-5.0-FSC

Diodë e tensionit me rregulator,

5.0V, 2%, 54ppm/°C, TO-92.

0,72
Më shumë
Dërgesa Falas
w
L5630-SAN
Informata të shpejta
(0)

Diodë e tensionit per tuner,

(31-35)V, 0.01A, TO-92.

1,51
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LM385Z1.2.
Informata të shpejta
(0)

Diodë me rregullim te tensionit,

1.2V, 2%, 150ppm/°C, TO-92.

0,99
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LM385Z2.5.
Informata të shpejta
(0)

Diodë per regullim te tensionit,

2.5V, 2%, 150ppm/°C, TO-92.

3,02
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.