Sisteme zhvillimore dhe Programatorë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 25
MIKROE-2073
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MIKROE-2073

Aksesor pllake - 10DOF click.

46,96
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ME-ADD P3.3-5VRB
Informata të shpejta
(3)
MFR Part No: MIKROE-491

Konvertues i tensionit nga 3.3V në 5V.

17,12
Më shumë
Në stok
w
ME-ADD 3D MOTION
Informata të shpejta
(1)
MFR Part No: MIKROE-1877

mikroBUS™ pllake me MM7150 9-axis motion module.

56,54
Më shumë
Në stok
w
ME-ADD 4-20mA RC
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MIKROE-1387

Pllakë për vendosjen e 4-to-20mA standart industrial

24,92
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ME-ADD 4-20mA TC
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MIKROE-1296

Pllakë për vendosje të 4-to-20mA standart industrial 

24,92
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ME-ADD 4x4 KEY
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MIKROE-1889

mikroBUS™ pllake ne 16 butona.

9,49
Më shumë
Në stok
w
ME-ADD 8x8 GC
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MIKROE-1306

Pllakë për vendosjen e LED ekranit 8x8 e gjelbërt për dizajnin tuaj

14,38
Më shumë
Në stok
w
ME-ADD 9DOF CL
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MIKROE-1996

MikroBUS pllake me ST's LSM9DSI 9-axis senzor.

17,11
Më shumë
Nuk ka në stok
w
ME-ADD ACCSB
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MIKROE-473

Vegël komplete (akcelerometër) për matje të përshpejtimit statik dhe dinamik me 3-boshte.

17,14
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
MIKROE-2690
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MIKROE-2690

Accessory pllakë -

ADC, DAC convereter click.

24,92
Më shumë
Në stok
w
ADAP.PLCC44P/DIP
Informata të shpejta
(0)

Adapter per programator 44pin PLCC ne 44 pin DIP.

20,58
Më shumë
Në stok
w
ADAP.PLCC28P/DIP
Informata të shpejta
(0)

Adapter per programator PLCC 28pin ne 28pin DIP.

17,69
Më shumë
Në stok
w
ADAP.PLCC32P/DIP
Informata të shpejta
(0)

Adapter per programator 32pin PLCC ne 32 pin DIP.

18,66
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ADAP. A247
Informata të shpejta
(0)

Adapter programator per Xeltek 48pin TSOP ne 48 pin DIP

189,77
Më shumë
Në stok
w
ADAP.PLCC20P/DIP
Informata të shpejta
(0)

Adapter soket 20pin PLCC ne 20 pin DIP

16,07
Më shumë
Në stok
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.