Programator univerzal

LABTOOL-48UXP
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
ADVANTECH
MFR Part No: LABTOOL-48UXP

Programator univerzal , USB+LPT/48p

1.292,71
(me TVSH): 178,3
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Intelligent universal programmer.

 

Features:

 • USB or parallel port interface
 • Support 5V and 3.3V low voltage devices, 1.8V chip support through low voltage adapter
 • Less then 2 seconds per Mbit Programming speed for high density flash chip
 • No adapter required for DIL chip up to 48-pin
 • 48-pin universal pin driver and current limit
 • Universal adapter for 44-pin PLCC/ QFP/ TQFP/PSOP and 40/48 TSOP
 • Supports OS : Windows 98SE / ME / 2000 / XP / Vista(32bit) / 7(32bit / 64bit)
 • Automatic EPROM/ Flash ID search
 • Serialization for Memory/μP chip
 • Memory buffer H / L byte swap
 • Project file save / load function
 • User-selectable verify Vcc with one or two-pass verify voltage
 • Automatic file format detection and conversion
 • User-changeable programming parameters
 • Software update via web


Device support:

 • Memory : PROM, EPROM, EEPROM, Flash, Serial PROM, NVRAM
 • Logic: PAL, GAL, CEPAL, PEEL, CDLD, EPLD
 • Others: OTP/Flash Micro-controllers

 

Specifications:

 • Power: (100-240)VAC, auto-switching
 • Power consumption : 25W
 • Operating temperature: (5 - 45)℃
 • CE & LVD certified
 • Weight: 1.8kg
Number of pins available
48p
Interface
USB
LPT
Windows Support
98 SE
МЕ
2000
XP
Vista
7
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.