Kristal

18.000 XTAL18MHZ
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Kristal oscilator i kuarcit 18MHz.

1,68
(me TVSH): 0,23
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Miniature quartz crystal enclosed in a hermetically sealed case, used as the resonator in a crystal oscillators. Mostly used for consumer devices such as clocks, radios, computers, and cellphones. Quartz crystals are also found inside test and measurement equipment, such as counters, signal generators, and oscilloscopes.

 

Specification:

  • Frequency: 18MHz
  • Case: HC49
Frequency 18 MHz
Case
HC49
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.