Dirigjuese nga largësi

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 2 од 2
RC UNI.NE02
Informata të shpejta
(0)

Telekomande universale.

5,58
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RC UNIV.SUP/OP14
Informata të shpejta
(0)

Telekomandë univarzale per dyer.

28,51
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RC UNIV.SUP/OP4
Informata të shpejta
(0)

Telekomandë universale për garazha.

13,48
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RC UNIV.SUP/OP2
Informata të shpejta
(0)

Telekomandues universal për garazha.

12,53
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RC UNI/AIR.SUP2
Informata të shpejta
(0)

Telepilot univerzal dhe i holle për air kondicioner

11,97
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-RCU80B
Informata të shpejta
(0)

Telepilot univerzal me kod të integruar, për 8 pajisje.

8,86
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-RCU40B
Informata të shpejta
(0)

Telepilot univerzal me kod të integruar, për 4 pajisje.

7,96
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
VLR-RC001
Informata të shpejta
(0)

Telepilot universal.

4,71
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RC UNIV.SUP.F4
Informata të shpejta
(0)

Telepilot univerzal i programuar, 4ne1.

11,81
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.