Audio/Video

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 38
KN-4KASB
Informata të shpejta
(0)

4K Android streaming box qe ka te instaluara Netflix, Facebook, Youtube, Skupe dhe Google Play Store.

122,84
Më shumë
Në stok
w
RC UNI/AIR.SUP1
Informata të shpejta
(0)

Airco telekomandë universale.

14,17
Më shumë
Në stok
w
DREMEL 432
Informata të shpejta
(0)

Aksesorë shtesë për gdhendje

0,88
Më shumë
Në stok
w
DREMEL 7144
Informata të shpejta
(0)

Aksesorë për gdhendje

10,62
Më shumë
Në stok
w
SAS-APW30
Informata të shpejta
(0)

Alarm i lëvizjes për mur, 110dB.

24,57
Më shumë
Në stok
w
SAS-APC30
Informata të shpejta
(0)

Alarm i lëvizjes për tavan, 110dB.

23,14
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SAS-AMB30
Informata të shpejta
(0)

Alarm për bicikletë 130dB

30,16
Më shumë
Në stok
w
SAS-APS10
Informata të shpejta
(1)

Alarm sigurie personal.

8,78
Më shumë
Në stok
w
SEC-DUMMYFL20
Informata të shpejta
(0)

Alarm sirenë me IP44 mbrojtje.

19,95
Më shumë
Në stok
w
VS-G20SC
Informata të shpejta
(0)
Kodi: 1185

Altoparalnt-tweeter i mborjtur me magnet për montim.

54,31
Më shumë
Në stok
w
VS-TIW-200XS
Informata të shpejta
(0)
Kodi: 1340

Altoparlant-woofer për montim në kutia me performasa të mrekullueshme.

154,65
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
VS-DK-8P-15W
Informata të shpejta
(0)
Kodi: 50220

Altoparalnt - megafon për montim mbi murin, tavanin ose shtyllën. 

 

114,27
Më shumë
Në stok
w
VS-TOPAS
Informata të shpejta
(0)
Kodi: 5924

Altoparlant 2-sistemësh me madhësi të sistemit prej 20 litrash.

940,38
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
VS-STARLET
Informata të shpejta
(0)
Kodi: 5929

SAltoparlant 3-sistemësh me madhësi të studios prej 58 litrash. DIY kit.

363,31
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
VS-VOX-80
Informata të shpejta
(0)
Kodi: 5940

Altoparlant 3-sistemësh me madhësi të sistemi prej 1.8 litrash. DIY kit.

178,22
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
AT-VE810 ALB
KNG-FSP4 ALB
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.