Skip Navigation Links.

Më të rejat: Pajisje Matëse

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 7
WEL.SD1000
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051301799N
Mbajtës për Kallaj, Weller
31,24
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SR SH-60/SO
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SH-60

Pompë desalduese me nxehës për desaldim të komponenteve elektronike.

11,82
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.SPI27
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0056402199N
Letkoni, 25W
69,5
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.SPI16
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0056400599N
Letkoni, 16W
69,5
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.51616099
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051616099
Gaz, Butan, 0.75 ml
8,85
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WELL. ST1 VRV
Informata të shpejta
(0)
Maje Salduesi, WP25, WP30, WP35, 0.8 mm, 1.6 mm WELL. ST51 VRV
4,04
Më shumë
Dërgesa Falas
w
HK-20N
Informata të shpejta
(0)

Maje për pompë desalduese per perdorim ne pompen desalduese HK-20G.

2,39
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.SPIC16S0.4
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 4SPI15210-10
Maje Salduese, Rreth, 0.4 mm
6,77
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.SPI41CB2.0
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 4SPI40224-10
Maje Salduese, Daltë, 2.0 mm
7,74
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.SPI16CB1.2
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 4SPI15212-10
Maje Salduese, Daltë, 1.2 mm
1,87
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL. DSH114/FU
Informata të shpejta
(0)
Maje Desaldimi, DS 22, DS 80, DSV 80, Weller DSH114/FU
5
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SR V-1/SO
Informata të shpejta
(0)

Maje desalduese per perdorim ne dorezen desalduese Solomon SH-60.

0,47
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SR T-2/SO
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T-2

Maje antistatike per perdorim ne pompat desalduese Solomon SH-817B dhe SH-827.

1,29
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL. HE25D
Informata të shpejta
(0)
Nxemës i Letkonit, HE25D
25
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SR A1138/SO
Informata të shpejta
(0)
Maje Salduese dhe Desalduese, SR-979, PLCC, 30 x 30 mm, SR A1138/SO
13,57
Më shumë
Dërgesa Falas
w
instek alb
additel alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.