100uf,Capacitor Electrolytic >100uf,Aluminium Electrolytic Capacitor >100uf,kondenzator >100uf,kondenzator elektrolit >100uf,elektrolit kondenzator >100uf,кондензатор >100уФ,кондензатор електролит >100уФ,електролит кондензатор >100уФ,kondenzatorë >100uf,kondenzatorë elektrolitik >100uf,elektrolitik kondenzatorë >100uf,KE10000B63V3550K ROHS," /> Kondezator? Elektrolitik,10000/63P,LOGING ELECTRONICS, Логинг Електроникс

Kondezator? Elektrolitik

10000/63P
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MFR Part No: K050631030PM0E050
"Kondezator? Elektrolitik, 10000?F, 63V, ""Screw"""
14,79
(me TVSH): 2,04
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Kondenzator i alumintë elektrolitik radial.
Kondenzatori elektrolitik është lloj i kondenzatorit që përdor elektrolit (lëng jonesh që përçohet) si një prej pllakave të tij për t'u arritur kapacitet më të madh në një njësi vëllim.
 

Karakteristika:

  • Kapaciteti: 10000μF
  • Tensioni: 63V
Kapaciteti 10.000 µF
Tensioni maksimal 63 V-DC

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.