Mbajtës për LCD, TV, Proj.

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 4
TVS-LCD-ADAP2
Informata të shpejta
(0)

LCD adapter universal për VESA 100 mbajtëse

4,75
Më shumë
Në stok
w
TVS-LCD-ADAP2B
Informata të shpejta
(0)

LCD adapter universal për VESA 100 mbajtëse

12
Më shumë
Nuk ka në stok
w
TVS-MOT10C
Informata të shpejta
(1)

Mbajtës për flat ekrane qe kontrollohet nga distanca i vendusour ne mur për deri në 27" ose max. 40kg

109,99
Më shumë
Në stok
w
TVS-FR165
Informata të shpejta
(0)

Mbajtës në muri për flat televizor deri më 65" ose max. 85kg

113,99
Më shumë
Në stok
w
TVS-KN-FSB203S
Informata të shpejta
(0)

Mbajtës për flat televizor deri më 42" ose max. 40kg.

7,37
Më shumë
Në stok
w
TVS-LCD09S
Informata të shpejta
(0)

Mbajtës për flat televizor deri më 40" ose max. 25kg

6,93
Më shumë
Në stok
w
KNM-MMNBH
Informata të shpejta
(0)

Mbajtës për Laptop

14,76
Më shumë
Në stok
w
TVS-PROJ/14
Informata të shpejta
(0)

Mbajtes per projektor.

29,49
Më shumë
Në stok
w
VLM-PM21
Informata të shpejta
(0)

Mbajtes per projektor max.10kg dhe max 1000mm distanca nga tavani.

44,31
Më shumë
Në stok
w
VLM-PM20
Informata të shpejta
(0)

Mbajtes tavani per projektor max.10kg dhe max 1000mm nga tavani.

47,07
Më shumë
Në stok
w
VLM-PM10
Informata të shpejta
(1)

Mbajtes per projektor per vendose ne tava max 10kg dhe max 130mm nga tavani.

29,52
Më shumë
Në stok
w
TVS-PROJ/12
Informata të shpejta
(0)

Mbajtës i projektorit me mundësi të mbajtjes max. 10kg dhe max. 200mm nga lartësia maximale.

28,56
Më shumë
Në stok
w
KNM-PM11
Informata të shpejta
(0)

Mbajtës për projektor për peshë maksimale 10kg dhe distancë maksimale nga tavani 78mm.

43,88
Më shumë
Në stok
w
VLM-PM11
Informata të shpejta
(0)

Mbajtes tavani per projekto max.10kg dhe max .130mm nga tavani.

29,52
Më shumë
Në stok
w
TVS-LCD110
Informata të shpejta
(0)

Mbajtës për televizor deri 55'' ose max. 75kg.

23,59
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.