Skip Navigation Links.

Më të shiturat: Komponentet Elektronike

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 7 од 7
M1/4W 20K
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: RM-1/4W-203F ROHS#
Rezistore 1/4W, 20 kOhm, ± 1%
0,03
Më shumë
Dërgesa Falas
w
1W 470R
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: RS-1W-471J-ALP
Rezistore 1W, 470 Ohm, ± 5%
0,05
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
UA7812CV.
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: L7812CV-DG

Rregulator tensioni,

+12V, 1.5A, TO-220.

0,51
Më shumë
Dërgesa Falas
w
UA7805.
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: L7805CV ROHS

Rregulator tensioni,

+5V, 1.5A, TO-220.

0,45
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ZKT 1.6A
Informata të shpejta
(0)

Siguresë - e ngadalshme (5x20)mm, 1.6A.

0,18
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PRF ICER/520NF
Informata të shpejta
(0)

Sprej i gaztë -55°C, 520ml.

12,68
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PRF BOOST/520
Informata të shpejta
(0)

Shkumë pastruese, 520ml.

7,94
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KKZWD 3.2 1/15m
Informata të shpejta
(0)

Tub i zi termik për kabllo 3.2mm.

 

* Çmimi është për 1m.

1,28
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KKZWD 1.6 1/17m
Informata të shpejta
(0)

Tub i zi termik për kabllo 1.6mm.

 

* Çmimi është për 1m.

1,24
Më shumë
Dërgesa Falas
w
0.4W 4V7
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: BZX55C4V7-PNJ ROHS
Zener Diod?, 4.7V, 0.4W, DO-35
0,07
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Raspberry_Pi_3ALB
InvertoriALB
besplatna Side ALB
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.