Vetura

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 9 од 9
AMF 40A
Informata të shpejta
(0)

Siguresë për vetura 40A, (19x19x5)mm

0,34
Më shumë
Dërgesa Falas
w
AMFM 20A
Informata të shpejta
(0)

Siguresë për në veturë 20A (10.9x8.75x3.8)mm

0,19
Më shumë
Dërgesa Falas
w
P.SUP.CARSPL4
Informata të shpejta
(0)

Spliter per vetura me 4 priza.

14,17
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
P.SUP.CARSPLIT
Informata të shpejta
(0)

Spliter per vetura me 2 priza.

4,98
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CAR-AX01
Informata të shpejta
(0)

Subwoofer mbikalim (20-1000)Hz.

7,77
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CAR-L60-8B
Informata të shpejta
(0)

Terminal i kabllos ne forme unaze.

0,38
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CAR-L38-8R
Informata të shpejta
(0)

Terminal i kabllos ne forme unaze.

0,36
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CAR-L60-8R
Informata të shpejta
(0)

Terminal i kabllos ne forme unaze.

0,38
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CAR-RT0
Informata të shpejta
(0)

Terminues unazor i kabllos.

5,17
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CAR-RT2
Informata të shpejta
(0)

Terminues unazor i kabllos.

4,73
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CAR-RT4
Informata të shpejta
(0)

Terminues unazor i kabllos.

4,69
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CAR-RT8
Informata të shpejta
(0)

Terminues unazor i kabllos.

4,54
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.