Doorphone

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 2 од 2
NE-WDB005/W
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DOORB212WT

Set Zile pa tela, 36 Melodi, Me bateri, e bardhë

16,7
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-WDB006/2R
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DOORB222CWT2

Set Zile pa tela, 36 Melodi, 2x Resiver, e bardhë

29,48
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.