Stacione Meteorologjike

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 2
BXL-WS11
Informata të shpejta
(0)

Stacion meteorologjik me orë alarmi.

7,9
Më shumë
Në stok
w
KN-WS102
Informata të shpejta
(0)

Stacion meteorologjik me orë alarmi.

15,93
Më shumë
Në stok
w
NE-WS02
Informata të shpejta
(0)

Stacion meteorologjik me senzor te jashtem.

29,49
Më shumë
Në stok
w
NE-WS04
Informata të shpejta
(0)

Stacion meteorologjik me senzor te jashtem.

29,49
Më shumë
Në stok
w
KN-WS400
Informata të shpejta
(0)

Stacion meteorologjik me senzor te jashtem pa tela.

23,04
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
KN-WS101
Informata të shpejta
(0)

Stacion meteorologjik me orë alarmi.

7,9
Më shumë
Në stok
w
KN-WS205
Informata të shpejta
(0)

Stacion meteorologjik me senzora pa tela.

18,67
Më shumë
Në stok
w
IROX EBR707C
Informata të shpejta
(0)

Stacion meteorologjik me sensor te jashtem pa tela.

94,14
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-WS03
Informata të shpejta
(0)

Stacion meteorologjik me senzor te jashtem.

34,41
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-WS05
Informata të shpejta
(0)

Stacion meteorologjik me senzor te jashtem.

29,49
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RF-WS115
Informata të shpejta
(0)

Stacion meteorologjik dhe kornize digjitale.

106,03
Më shumë
Në stok
w
BAL-WS100
Informata të shpejta
(0)

Stacion meteorologjik me senzor te jashtem.

111,53
Më shumë
Në stok
w
NE-WS01
Informata të shpejta
(0)

Stacion meteorologjik me senzor te jashtem.

29,49
Më shumë
Në stok
w
KN-WS103
Informata të shpejta
(0)

Stacion meteorologjik me orë projektorë.

14,76
Më shumë
Në stok
w
KN-WS100N
Informata të shpejta
(0)

Stacion meteorologjik me alarm.

9,5
Më shumë
Në stok
w
paket_popust_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.