Stacion meteorologjik

BAL-WS105
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
BALANCE

Stacion meteorologjik me senzor pa tela.

29,78
(me TVSH): 4,11
Qnt. Shportë
Në stok
w

This luxury weather station has all the functions you need to stay informed about the weather. Using the wireless outdoor sensor, the outside temperature can be transmitted to the base station. In addition to the radio-controlled time, this base station also displays the humidity, the date, a weather forecast and a comfort indicator.

 

Features

    Radio-controlled time display
    Date display
    Temperature inside / outside
    Weather forecast
    Air pressure incl. history
    Incl. wireless sensor

Weather Forecast
Temperature
Hygrometer
Air Pressure
Remote Sensor
Time / Date Stamp
Radio-controlled clock
Alarm Clock
Mbushje
Bateria
Numri i baterive 5
Bateria
AA
AAA
Outer shell color
 
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.