Stacion meteorologjik

BAL-WS100
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
BALANCE

Stacion meteorologjik me senzor te jashtem.

111,53
(me TVSH): 15,38
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Weather station that allows you to track internal and external temperature, air presure, lunar phase, speed and wind direction and amount of rainfall. There is also a memory for the minimum and maximum values for temperature. The station has a digital clock that is equipped with a radio signal receiver for accuracy. The kit has two solar sensors, one of which sends information about speed and direction of wind, the outdoor temperature and humidity, while the other one sends data of the amount of fallen rain. Besides these features, the station shows the heat index. All these data are received and displayed on the color display.

Weather Forecast
Temperature
Hygrometer
Air Pressure
Rain Gauge
Wind Speed Sensor
Moon Cycles
Remote Sensor
Time / Date Stamp
Radio-controlled clock
Mbushje
Bateria
Numri i baterive 6
Bateria
2x AA
4x AAA
Outer shell color
 
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.