Terminale

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
W-222-413
Informata të shpejta
(0)

Terminal Bllok x3p, 2.5-4mm2.

0,38
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
W-222-415
Informata të shpejta
(0)

Terminal Bllok x5p, 2.5-4mm2.

0,56
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
EL-CONN050
Informata të shpejta
(0)

Terminal shirit x12, plastik.

1,08
Më shumë
Në stok
w
EL-CONN043S
Informata të shpejta
(0)

Terminal shirit x12, plastik.

1,04
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
EL-CONN041
Informata të shpejta
(0)

Terminal shirit x12, plastik.

0,83
Më shumë
Në stok
w
EL-CONN020
Informata të shpejta
(0)

Terminal shirit x2, keramik.

0,93
Më shumë
Në stok
w
EL-CONN030
Informata të shpejta
(0)

Terminal shirit x3, keramik.

1,16
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
EL-CONN043
Informata të shpejta
(0)

Terminal shirit x12, plastik.

0,89
Më shumë
Në stok
w
EL-CONN045
Informata të shpejta
(0)

Terminal shirit x12, plastik.

1,6
Më shumë
Në stok
w
EL-CONN047
Informata të shpejta
(0)

Terminal shirit x12, plastik.

0,78
Më shumë
Në stok
w
EL-CONN044
Informata të shpejta
(0)

Terminal shirit x12, plastik.

0,89
Më shumë
Në stok
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.