Limit Nderpreres

EATON LS-11S/L
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
EATON
Nderpreres, Limit, Roller, NO/NC, 6A, 415 VDC
39,32
(me TVSH): 5,42
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Plastic limit switch with roller, NO/NC.

 

Features:

  • Contact Configuration: NC/NO
  • Actuator Type: Roller Lever
  • Switching Current: AC-6A, DC-3A
  • Switching Voltage: AC-415V, DC-220V
  • Housing Material: Plastic
  • Operating Force: 8N
  • Protection Rating: IP66/IP67
  • Insulation Voltage: 400 V
No of Switches 2
Pesha 55 g
Tensioni maksimal 415 V-AC
Rrymë maksimale 6 A

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.