Nderpreres Rrotullues

DRS 1X6P
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nderpreres, Rrotullues, 1x6P, 5A, 30°, Panel
3
(me TVSH): 0,41
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Rotary switch with 1 contact and 6 positions.

 

Technical specifications:

  • Rotary Switch Non-Shorting
  • Switch positions: 6
  • Switching capacity: 250mA@125VAC/28V-DC
  • Indexing angle: 30°
  • Contact resistance: <20mOhm
  • Contact material: Ag
  • Termination type: Soldering Lugs
  • Description: With stop
  • Temperature range: (-30-+85)°C
No of Switches 1
Pesha 9 g
Tensioni maksimal 250 V-AC
Diametri 12,7 mm
Rrymë maksimale 0,25 A
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.