Nderpreres

SS-09
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nderpreres, Slide, NO/NC, 21P, 7CO, Panel
1,18
(me TVSH): 0,16
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Slide switch (push on) with 7 contact and 2 positions.

Overlaps 7 independent contacts NO/NC.

 

Features:

  • 7 independent contacts in two positions
  • 21 pins in one row
  • PCB mounted
  • Dimensions: (70х6x20)mm
No of Switches 7
Nr.i pinave 21
Dimensionet 70х6x20 mm
Pesha 10 g

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.