Nderpreres Rrotullues

DRS 1X12P
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MFR Part No: CK1029
Nderpreres, Rrotullues, 1x12P, 5A, 30°, Panel
3
(me TVSH): 0,41
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Rotary switch with 1 contact and 12 positions.

With silver plated contacts and adjustable rotation-limit stops.

 

Technical specifications:

  • Contact rating: 250V-AC/DC - 150mA
  • Contact resistance: <20mOhm
  • Max. carry current: 5A
  • Break before make
  • 1 pole - 12 way
No of Switches 1
Tensioni maksimal 250 V-AC
Diametri 26,2 mm
Rrymë maksimale 5 A
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.