Nderpreres Rrotullues

DRS 3X4P
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MFR Part No: CK1051
Nderpreres, Rrotullues, 3x4P, 5A, 30°, Panel
3
(me TVSH): 0,41
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Rotary switch with 3 contacts and 4 positions.

With adjustable rotation-limit stops.

 

Technical specifications:

  • Series: CK Series
  • Number of Positions: 4
  • Termination Type: Soldering Lug
  • Mounting Type: PCB Mount
  • Number of Poles: 3
  • Contact Voltage: 250VAC/DC
  • Contact Current: 150mA
  • Width: 27.5mm
  • Indexing Angle: 30°
No of Switches 3
Pesha 11 g
Tensioni maksimal 250 V-AC
Diametri 27,5 mm
Rrymë maksimale 0,15 A
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.