Ndërprerës

TS-111
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Ndërprerës, SPDT, 3A, 250 V, Argjend
2,54
(me TVSH): 0,35
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Switch with 3 contacts, 6A.

Overlaps 1 contact with neutral position, ON-OFF-ON.

 

Features:

  • Type: Toggle (ON-OFF-ON)
  • Maximum values​​: 3A/125V-AC, 6A/250V-AC
  • Chasis mounting, mounting hole M6 x 0.75mm
  • Maximum Panel Thickness: (13.0x7.9)mm
  • Dimension: (12,9x8,0)mm
  • Total Height: 33mm
Rrymë maksimale 6 A
Dimensionet 12,2x11.7x8 mm
No of Switches 1
Gjatësia 8 mm
Pesha 24 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.