DIP-ndërprerëse

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
DS-12
Informata të shpejta
(0)

DIP ndërprerës 12p.

2,35
Më shumë
Në stok
w
DS-10
Informata të shpejta
(0)

DIP ndërprerës 10p.

1,05
Më shumë
Në stok
w
DS-04
Informata të shpejta
(0)

DIP switch 4p.

0,8
Më shumë
Në stok
w
DS-07
Informata të shpejta
(0)

DIP Switch 7p.

0,3
Më shumë
Në stok
w
DS-06/HR DSP-6
Informata të shpejta
(0)

DIP Switch 6p.

0,28
Më shumë
Në stok
w
DS-05
Informata të shpejta
(0)

DIP switch 5p.

0,89
Më shumë
Në stok
w
DS-08
Informata të shpejta
(0)

DIP Switch 8p.

1,02
Më shumë
Në stok
w
DS-02
Informata të shpejta
(0)

DIP switch 2p.

0,67
Më shumë
Në stok
w
DS-06
Informata të shpejta
(0)

DIP switch 6p.

0,28
Më shumë
Në stok
w
DS-03
Informata të shpejta
(0)

Ndërprerës DIP 3p.

0,83
Më shumë
Në stok
w
raspberry pi 4alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.