Senzore

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 2 од 7
UZD62
Informata të shpejta
(0)

Retro-reflektiv foto senzor.

91,17
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LDR07
Informata të shpejta
(0)

Fotorezistor 7mm,

300V, 250mW, 50/35ms.

1,02
Më shumë
Dërgesa Falas
w
A9060-12
Informata të shpejta
(1)
MFR Part No: A906012

Fotorezistor 5mm,

150V, 90mW, 600nm, 50/30ms.

1,09
Më shumë
Dërgesa Falas
w
OPB941W51Z
Informata të shpejta
(0)

Fotosenzor tipi-U.

5,98
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SFH320FA
Informata të shpejta
(0)

Silikon Fototranzistor NPN,

35V, 15mA, 980nm, 120°, PLCC-2.

0,55
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SFH300
Informata të shpejta
(0)

Silikon Fototranzistor NPN,

35V, 50mA, 880nm, ±50°, 5mm.

0,55
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SS460S
Informata të shpejta
(0)

Hall-Effect Senzor bipolar

(3-24)V-DC, TO-92.

3,32
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TSOP34838-VIS
Informata të shpejta
(0)

IR marrës 38KHz.

1,7
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TSOP1756-TFK
Informata të shpejta
(0)

IR marrës 56KHz.

1,78
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TSOP1730-TFK
Informata të shpejta
(0)

IR marrës 30KHz.

2,66
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TSOP1730TB1
Informata të shpejta
(0)

IR marrës 30KHz.

4,16
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TSOP31238-VIS
Informata të shpejta
(0)

IR marrës 38KHz.

1,7
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TSOP31236-VIS
Informata të shpejta
(0)

IR marrës 36KHz.

1,78
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TSOP31230-VIS
Informata të shpejta
(0)

IR marrës 30KHz.

2,66
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TSOP34836.
Informata të shpejta
(0)

IR marrës 36KHz.

1,78
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.