Triac, tiristorë, diac

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 9 од 9
BTA08/600C-ST
Informata të shpejta
(0)
Triak, 600V, 8A, TO-220AB
0,87
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BTA24/600BWRG
Informata të shpejta
(0)
Triak, 600V, 25A, TO-220AB
2,95
Më shumë
Dërgesa Falas
w
T3035H-6T
Informata të shpejta
(0)
Triak, 600V, 30A, TO-220AB
3,91
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BTA204S-600B
Informata të shpejta
(0)

Triak, 800V, 1A, SOT-223

0,8
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BTA204S-800E
Informata të shpejta
(0)

Triak, 800V, 1A, SOT-223

0,88
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MCC 312-16 IO1
Informata të shpejta
(0)

Tyristor modul, 1600V, 320A.

141,88
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.