LCD displej 2x16

GDM1602B-FL-YBS
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
XIAMEN
MFR Part No: GDM1602B7-FL-YBS-R

LCD displej alfanumerik - karakterë 2x16.

8,4
(me TVSH): 1,16
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

LCD displej alfanumerik - karakterë 2x16 me dritë të ndërtuar prapë. 

Kontrolluesi i ndërtuar mundëson lidhjen e lehtë me çdo mikrokontrollues përmes interfeisit nga 4-bite ose 8-bite.

 

Karakteristika:

  • Modeli: GDM1602B-FL-YBS
  • Kontrolluesi: S6A0069
Modeli GDM1602B
Kontrollues S6A0069
Lloji
Karakter
Numri i karakterëve
2 x 16
Dritë e mbrapshtë
 s verdhë-e gjelbër
Dimensione e modulit 84 x 44 x 13.5 mm
Tensioni punues 5 V-DC
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.