Qarqe lineare

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 57 од 57
BTS432E2
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: BTS432D2
Switch Anësor , 4.5 V në 42 V, 11 A, TO-220-5
6,63
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SN75176D
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SN75176BDRG4
Transmetues, RS422, 5 V, SMD-8
2,58
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MAX1487ECSA+
Informata të shpejta
(0)
Transmetues, RS422, RS485, 4.75 V në 5.25 V, SMD-8
5,56
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SN75176N.
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SN75176BP
Transmetues, RS422, 5 V, DIP-8
0,81
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SFH757
Informata të shpejta
(0)
Transmetues per Kabell Optik, 650 nm, 100 Mbaud, SFH
13,27
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
STV8172A
Informata të shpejta
(0)
Vertical Deflection, 35 V, TO220-7
4,42
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LA7845N-SAN
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LA7845N-SAN
Vertical Deflection, 16 V në 38 V, SIP-7
2,96
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.