Varicap

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
BB405B-PHI
Informata të shpejta
(0)

Diodë variabile,

30V, 20mA, (1.8-2.2)pF, DO-35.

1,37
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BB105G.
Informata të shpejta
(0)

Diodë variabile,

28V, (2-2.3)pF, SOD-23.

0,61
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BB119
Informata të shpejta
(0)

Diodë variabile,

15V, 0.2A, DO-35.

1,4
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BB105B
Informata të shpejta
(0)

Diodë variabile,

28V, (2-2.3)pF, SOD-23.

0,73
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BA243
Informata të shpejta
(0)

Diodë variabile,

35V, 0.1A, DO-35.

0,2
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BB112.
Informata të shpejta
(0)

Diodë variabile,

12V, 50mA, (17.5-520)pF, TO-92.

3,69
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.