Dioda

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 4 од 39
BYW98/200-ST
Informata të shpejta
(0)

200V, 3A, 35ns, DO-201.

0,79
Më shumë
Në stok
w
EM516
Informata të shpejta
(0)

1800V, 1A, DO-41.

0,15
Më shumë
Në stok
w
DSEI 8-06A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DSEI8-06A

600V, 8A, 35ns, TO-220AC.

1,77
Më shumë
Në stok
w
R2KY-SKN
Informata të shpejta
(0)

120V, 2A(100us), DO-15.

0,88
Më shumë
Në stok
w
BYD33J-PHI
Informata të shpejta
(0)

600V, 1.3A, 250ns, DO-15.

0,29
Më shumë
Në stok
w
DSEI 60-06A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DSEI60-06A

600V, 60A, 35ns, TO-247AD.

4,95
Më shumë
Në stok
w
MUR120-MOT
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MUR120RLG ROHS

200V, 1A, 25ns, DO-41.

0,38
Më shumë
Në stok
w
BYW96E-PHI
Informata të shpejta
(0)

1000V, 3A, 300ns, SOD-64.

0,45
Më shumë
Në stok
w
BAS16.
Informata të shpejta
(0)

75V, 0.25A, 6ns, SOT-23 (SMD).

0,11
Më shumë
Në stok
w
BY203/20-TFK
Informata të shpejta
(0)

2000V, 0.25A, 75ns, DO-15.

0,89
Më shumë
Në stok
w
DS1-12D
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DS1-12D

1200V, 2.3A, SIP-2.

2,15
Më shumë
Në stok
w
DSA 2-12A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DSA2-12A

1200V, 3.6A, 43mΩ, P600.

2,95
Më shumë
Në stok
w
MUR1100-MOT
Informata të shpejta
(0)

Diode e shpejte,

1000V, 1A, 75ns, DO-41.

0,4
Më shumë
Në stok
w
BAV10.
Informata të shpejta
(0)

60V, 0.3A, 6ns, DO-35.

0,2
Më shumë
Në stok
w
5KP20CA
Informata të shpejta
(0)

Diodë,
Bidirectional, 20V, 5000W.

0,84
Më shumë
Në stok
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.