Yndyrë silikone

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
WP WLK5
Informata të shpejta
(0)

Ngjitës përçueshëm termikisht (ngjites), 5gr.

28,02
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WP WLP035
Informata të shpejta
(0)

Paste e silikonit 35g.

10,63
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CMP-COOLPAST40
Informata të shpejta
(0)

Pastë për ftohje në procesor

7,89
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WPS 1GRAM
Informata të shpejta
(0)

Pastë për ftohje.

0,56
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WP 35GRAM
Informata të shpejta
(0)

Pastë e silikonit 35g.

7,74
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WPS 25GRAM
Informata të shpejta
(0)

Pastë për ftohje.

4,39
Më shumë
Dërgesa Falas
w
raspberry pi 4alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.